trudna dyscyplina

Łyżwiarstwo Figurowe to ciężka i trudna dyscyplina

Łyżwiarstwo figurowe wydaje się bardzo delikatną dyscypliną sportu. Jednak nie każdy wie, ile pracy trzeba włożyć w tą jakże ‚kobiecą’ dyscyplinę. To, co widzimy na lodzie podczas startu zawodnika na zawodach, to tylko szczyt góry lodowej!
Nie mowa tu o setkach czy tysiącach godzin spędzonych na lodzie, ale i tych poza nim. Na wynik składa się ciężka praca na sali gimnastycznej, siłowni oraz w terenie. Wszystko najpierw trzeba wypracować poza lodem, później przenieść to na taflę i dopiero możemy tworzyć zawodnika.
Zawodnicy naszego klubu są reprezentantami szkół w różnych dyscyplinach i biorą udział w zawodach międzyszkolnych uzyskując wysokie wyniki i zajmując najwyższe miejsca na podium. Staramy się rozwinąć ich motorykę tak, aby na co dzień były sprawniejsze i radziły sobie w różnych sytuacjach.
Zadbaj o zdrowie i rozwój swojego dziecka i przyprowadź je do naszego Klubu. Już jutro ruszają szkółki podczas ślizgawki rodzinnej o godz. 17:45! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zadbać o odpowiedni rozwój fizjologiczny swojego malucha, a przy okazji dać mu wiele radości i zabawy.