Wyniki

  • Pełny ranking i więcej informacji z turniejów, pucharów i mistrzostw zobaczą Państwo klikając w poniższe linki CZYTAJ WIĘCEJ lub wchodząc na stronę PZŁF.
  • Wszystkie zdjęcia są dostępne w zakładce górnego menu GALERIA.

  1. 2017 – Otwarcie Sezonu 2017/18 w Oświęcimiu
  2. 2017 – Klasyfikacja Polski Młodzików
  3. 2017 – Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców i Opolska Łyżwa
  4. 2017 – 6. Piastowski Piruet Cieszyn
  5. 2017 – X Pucharu Łodzi
  6. 2017 – Mistrzostwa Polski Novice w Łodzi
  7. 2017 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Oświęcimu
  8. 2017 – Ogólnopolskie Zawody Novice i klasy brązowej w Oświęcimiu
  9. 2017 – XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Krynicy Zdrój
  10. 2017 – Ogólnopolskich Zawodach o Puchar Dębicy 2017
  11. 2017 – Ogólnopolskie Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju
  12. 2017 – Mentor Toruń Cup 2017

  1. 2016 – Puchar Ziemi Oświęcimskiej – Eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Oświęcimu
  2. 2016 – X Zawodów Mikołajkowych w Łodzi
  3. 2016 – TIRNAVIA EDEA ICE CUP – TRNAVA/SLOVAKIA
  4. 2016 – Puchar Prezydenta Miasta Katowice i Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Katowicach
  5. 2016 – Łódzka Łyżwa
  6. 2016 – Zawody na Torwar w Warszawie
  7. 2016 – Cieszyńska Łyżwa – Mistrzostwa Polski Młodzików
  8. 2016 – IX Puchar Łodzi i Międzynarodowy Memoriał Marii Olszewskiej – Lelonkiewicz
  9. 2016 – Mistrzostwa Polski Novice 2016 w Warszawie
  10. 2016 – MINI EUROPA Warszawa – XII Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym
  11. 2016 – Międzynarodowe Zawody w Wiedniu – Hellmut Selbt Memorial
  12. 2016 – Ogólnopolskie Zawody o Puchar Dębicy
  13. 2016 – Ogólnopolskie Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy-Zdroju
  14. 2016 – Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym Mentor Nestle Toruń Cup
  15. 2016 – Zawody Walley Cup w Warszawie
  16. 2015 – Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

  1. 2015 – IX Zawody Mikołajkowe w Łodzi
  2. 2015 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików” i Puchar Prezydenta Miasta Katowic
  3. 2015 – MMM Południa i Puchar Ziemi Oświęcimskiej
  4. 2015 – Opolska Łyżwa
  5. 2015 – Mistrzostwa Polski Młodzików w Opolu
  6. 2015 – Memoriał Marii Olszewskiej Lelonkiewicz – Puchar Łodzi
  7. 2015 – Piąty Piastowski Piruet w Cieszynie
  8. 2015 – Zawody o Puchar Dębicy
  9. 2015 – Walley Cup Warszawa

  1. 2014 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Katowicach (Eliminacje Pucharu Polski)
  2. 2014 – Zawody Mikołajkowe w Łodzi
  3. 2014 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Oświęcimu

  1. 2013 – Trzeci Piastowski Piruet w Cieszynie

  1. 2012 – II Eliminacje do Pucharu Polski Młodzików – Katowice
  2. 2012 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Oświęcim
  3. 2012 – MINIEUROPA – Warszawski Torwar
  4. 2012 – Katowice – Puchar SPIN
  5. 2012 – Opolska Łyżwa
  6. 2012 – Puchar Polski Młodzików w Krakowie
  7. 2012 – Drugi Piastowski Piruet w Cieszynie
  8. 2012 – Puchar Łodzi, Memoriał Marii Olszewskiej – Lelonkiewicz

  1. 2011 – Zawody Mikołajkowe – Łódź
  2. 2011 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Oświęcim. II eliminację do Mistrzostw Polski Młodzików
  3. 2011 – Puchar Prezydenta Miasta Opola. Eliminacja do Pucharu Polski Młodzików

Otwarcie Sezonu 2017/18 w Oświęcimiu

Wyniki Zawodów:

Klasa Junior – solistki:

2. Paulina Hryniewicz

Klasa Srebrna:

1. Natalia Radecka

2. Katarzyna Kośniewska

3. Julia Maślak

4. Aleksandra Janikowska

5. Jagna Maślak

8. Bożena Szymańska

14. Amelia Fic (debiut w klasie srebrnej)

Klasa Brązowa:

4. Lea Wodausch

7. Kinga Wojtas

Klasa Złota:

2. Weronika Ferlin( pierwszy start Weroniki w tej klasie !)

4. Iwonka Drelich

Klasa Novice Advanced:

5. Paulina Gucwa

24. Jagoda Klisowska

Czytaj więcej


Klasyfikacja Polski Młodzików 2016/2017

RANKING POLSKI

KLASY KOLOROWE – KATEGORIE MŁODZIKÓW za sezon 2016/2017

Solistki – klasa srebrna

1. Weronika FERLIN – UIKŁF Piruette Opole

Solistki – klasa novice

1. Paulina HRYNIEWICZ – UIKŁF Piruette Opole

Cały ranking


2017 – Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców i Opolska Łyżwa

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców

Wyniki Zawodów:

3 – Marek Gierczak

Klasa srebrna

1 – Weronika Ferlin

3 – Karolina Mikulska

4 – Aleksandra Janikowska

20 – i dalej

Julia Maślak

Natalia Radecka

Bożena Szymańska

Katarzyna Kośniewska

Klasa złota

8 – Iwona Drelich

13 – Natalia Raczkowska

Kategoria młodzieżowa solistek

5 – Paulina Hryniewicz

Opolska Łyżwa 2017

Klasa brązowa

6 – Amelia Fic

11 – Lea Wodausch ( debiut )

16 – Kinga Wojtas

Klasa Novice Basic

1 – Hania Mroczkowska

2 – Oliwia Gregorczyk

Czytaj więcej


2017 – 6. Piastowski Piruet Cieszyn

Wyniki Zawodów:

Klasa złota:

3 – Natalia Raczkowska

10 – Jagoda Klisowska

Klasa srebrna:

1 – Natalia Radecka
2 – Karolina Mikulska
5 – Kasia Kośniewska
6 – Julia Kozak
7 – Julia Maślak
11 – Jagna Maślak
19 – Zosia Mach
21 – Bożenka Szymańska

Klasa brązowa:

5 – Amelka Fic

 

Czytaj więcej


2017 – X Pucharu Łodzi

Wyniki Zawodów:

YOUNG ADULT (Klasa amatorska)

2 – Ania Kwiatek (srebrny medal)

Klasa złota:

3 – Iwonka Drelich

Klasa srebrna

1 – Weronika Ferlin

Wyniki klasy złotej: 

15 – Jagódka Klisowska

Wyniki klasy srebrnej: 

7 – Julia Maślak

13 – Ola Janikowska

14 – Kasia Kośniewska

16 – Jagna Maślak

23 – Julia Kozak

24 – Bożenka Szymańska

26 – Zosia Stelmach

Klasa Novice Basic

2 – Oliwia Gregorczyk

4 – Hania Mroczkowska

6 – Amelia Fic (najmłodsza reprezentantka)

Czytaj więcej


2017 – Mistrzostwa Polski Novice w Łodzi

Wyniki Zawodów:

Mistrzostwa Polski Novice:

1 – Pauliny Hryniewicz! Mistrz Polski 2017 (84.41 pkt.)
11 – Olga Wróblewska (63.32 pkt.)

Klasa młodszych:

7 – Paulina Gucwa (71.80 pkt.)

Czytaj więcej


2017 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Oświęcimu

Wyniki Zawodów:

Klasa srebrna:

1 – Weronika Ferlin
4 – Natalia Radecka
5 – Karolina Mikulska
8 – Julia Maślak
10 – Kasia Kośniewska
11 – Julia Kozak
13 – Bożena Szymańska
16 – Ola Janikowska
18 – Jagna Maślak
20 – Zosia Stelmach

Klasa złota:

4 – Natalia Raczkowska
6 – Iwona Drelich
11 – Jagoda Klisowska

Czytaj więcej


2017 – Ogólnopolskie Zawody Novice i klasy brązowej w Oświęcimiu

Wyniki Zawodów:

Klasa brązowa:

5 – Amelia Fic (debiut)

Klasa Novice Basic:

1 – Hania Mroczkowska

Klasa Novice Adcanced:

2 – Paulina Gucwa

Klasa Novice Advanced II:

6 – Olga Wróblewska

Czytaj więcej


2017 – XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Krynicy Zdrój

Wyniki Zawodów:

Klasa Junior Młodszy B:

1 – Paulina Hryniewicz
22 – Paulina Gucwa
23 – Olga Wróblewska

Klasyfikacja województw w łyżwiarstwie figurowym:

7 – Piruette Opole

Czytaj więcej


2017 – Ogólnopolskich Zawodach o Puchar Dębicy 2017

Wyniki Zawodów:

Klasa amatorów:

1 – Ania Kwiatek

Klasa srebrna:

1 – Weronika Ferlin (Puchar Dębicy)
3 – Karolina Mikulska

Klasa złota:

2 – Iwona Drelich

Klasa Novice Basic:

2 – Oliwia Gregorczyk

Klasa srebrna:

5 – Natalka Radecka
8 – Aleksandra Janikowska
15 – Julia Maślak
16 – Kasia Kośniewska
18 – Bożena Szymańska
20 – Jagna Maślak

Klasa Złota:

12 – Natalia Raczkowska
14 – Jagoda Klisowska

Czytaj więcej


2017 – Ogólnopolskie Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju

Wyniki Zawodów:

Klasa Advanced Novice II

1 – Paulina Hryniewicz

Klasa Advanced Novice I

2 – Paulina Gucwa

Klasa srebrna:

1 – Weronika Ferlin
4 – Natalia Radecka
8 – Ola Janikowska
10 – Karolina Mikulska
21 – Julia Maślak
22 – Bożena Szymańska
24 – Jagna Maślak

Klasa złota:

1 – Iwona Drelich

17 – Klisowska Jagoda

Amatorzy klasa srebrna: 

6 – Ania Kwiatek

Czytaj więcej


2017 – Mentor Toruń Cup 2017

Wyniki Zawodów:

Klasa Advanced Novice:

8 – Paulina Hryniewicz
20 – Paulina Gucwa

Klasa srebrna:

3 – Weronika Ferlin
10 – Natalia Radecka

Klasa złota:

17 – Iwona Drelich
18 – Natalia Raczkowska
26 – Jagoda Klisowska

Czytaj więcej


2016 – Puchar Ziemi Oświęcimskiej – Eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Oświęcimu

Puchar Ziemi Oświęcimskiej

Wyniki Zawodów:

Klasa srebrna:

1 – Weronika Ferlin
6 – Natalia Radecka
7 – Karolina Mikulska
9 – Julia Maślak
13 – Kośniewska Katarzyna
17 – Aleksandra Janikowska
18 – Kozak Julia
20 – Bożena Szymańska
21 – Jagna Maślak

Klasie Novice Basic B

1 – Oliwia Gregorczyk

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Wyniki Zawodów:

Klasa Junior Młodsza B:

2 – Paulina Hryniewicz
22 – Olga Wróblewska
26 – Paulina Gucwa

Po obu programach:
2 – Paulina Hryniewicz
20 – Olga Wróblewska
22 – Paulina Gucwa

Czytaj więcej


2016 – X Zawodów Mikołajkowych w Łodzi

Dzień Pierwszy:

Wyniki Zawodów:

Klasa Advanced Novice II (short program):

2 – Paulina Hryniewicz

7 – Olga Wróblewska

Dzień Drugi:

Klasa Advanced Novice II:

1 – Paulina Hryniewicz
5 – Olga Wróblewska

Klasa Novice Basic B:

1 – Hania Golec

2 – Oliwia Gregorczyk

Dzień Trzeci:

Klasa złota:

14 – Jagoda Klisowska

Dzień Czwarty:

Klasa srebrna: (najbardziej liczna w naszym klubie)

1 – Weronika Ferlin

4 – Natalia Radecka

11 – Mikulska Karolina

13 – Maślak Julia

19 – Kośniewska Kasia

20 – Janikowska Ola

21 – Kozak Julia

33 – Maślak Jagna (debiut w klasie srebrnej)

Klasa Ladies Silver:

2 – Ania Kwiatek

Czytaj więcej


2016 – TIRNAVIA EDEA ICE CUP – TRNAVA/SLOVAKIA

Dzień pierwszy:

Wyniki Zawodów:

Juvenile 10:

13 – Iwona Drelich

Juvenile 9:

4 – Weronika Ferlin
28 – Karolina Mikulska

Dzień drugi:

Pre Novice:

18 – Paulina Gucwa

Advanced Novice:

7 – Paulina Hryniewicz (program short)

Dzień trzeci:

6 – Paulina Hryniewicz (życiowy rekord)

Czytaj więcej


2016 – Puchar Prezydenta Miasta Katowice i Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Katowicach

Wyniki zawodów:

Dzień pierwszy:

Klasa srebrna:

1 – Weronika Ferlin (32,14 pkt.)
3 – Radecka Natalia (25,39 pkt.)
6 – Mikulska Karolina (21,76 pkt.)
8 – Kośniewska Kasia (21,14 pkt.)
10 – Janikowska Ola (20,96 pkt.)
13 – Kozak Julia (19,16 pkt.)
15 – Maślak Julia (19,10 pkt.)
19 – Szymańska Bożena (17,03 pkt.)

Klasa złota:

3 – Natalia Raczkowska (30,82 pkt.)
7 – Iwona Drelich (26,53 pkt.)
10 – Klisowska Jagoda (23,43 pkt.)

Program krótki:

8 – Paulina Hryniewicz (24,81 pkt.)
25 – Paulina Gucwa (21,69 pkt.)
30 – Olga Wroblewska (21,14 pkt.)

Dzień drugi:

5 – Paulina Hryniewicz 5 miejsce (73,81 pkt.)
21 – Paulina Gucwa 21 miejsce (60,36 pkt.)
29 – Olga Wróblewska 29 miejsce (58,07 pkt.)

Puchar Prezydenta Miasta Katowice

Klasa Novice Basic B:

1 – Hania Mroczkowska (28,04 pkt.)

Czytaj więcej


2016 – Łódzka Łyżwa

Wyniki Zawodów:

Kategoria Advanced Novice I (program drugi)

14 – Paulina Gucwa (52,44 pkt.)

Kategoria Advanced Novice I (program krótki)

13 – Paulina Gucwa (18,96 pkt.)

Czytaj więcej


2016 – Zawody na Torwar w Warszawie

Wyniki zawodów:

Klasa Novice Advanced II:

2 – Paulina Hryniewicz

Klasa złota:

7 – Iwona Drelich (debiut w klasie złotej), (22,44 pkt.)
8 – Jagoda Klisowska (22,21 pkt.)
11 – Weronika Ferlin (debiut w klasie złotej), (20,98 pkt.)

Klasa NOVICE II . (program krótki)

2 – Paulina Hryniewicz

Czytaj więcej


2016 – Cieszyńska Łyżwa – Mistrzostwa Polski Młodzików

Wyniki zawodów:

Klasa złota:

2 – Marek Gierczak

Klasa srebrna dziewcząt:

4 – Iwonka Drelich

5 – Weronika Ferlin

Klasa złota dziewczęta:

20 – Paulinka Gucwa

24 – Natalka Raczkowska

Czytaj więcej


2016 – IX Puchar Łodzi i Międzynarodowy Memoriał Marii Olszewskiej – Lelonkiewicz

Wyniki zawodów:

Klasa brązowa: 

1 – Natalka Radecka
4 – Kasia Kośniewska

Klasa srebrna: 

2 – Weronika Ferlin
3 – Iwonka Drelich
13 – Zosia Stelmach
22 – Karolina Mikulska
25 – Julia Kozak

Klasa złota:

5 – Natalka Raczkowska
9 – Jagoda Klisowska

Klasa Novice I:

8 – Hania Mroczkowska

Klasa Novice II:

1 – Paulina Hryniewicz
4 – Olga Wróblewska
7 – Hania Golec

Klasa brązowa – (amator):

1 – Weronika Klimmer

Czytaj więcej


2016 – Mistrzostwa Polski Novice 2016 w Warszawie

Wyniki zawodów:

Klasa Novice II:

4 – Paulina Hryniewicz
22 – Olga Wróblewska

Klasa Novice I:

5 – Marek Gierczak

Czytaj więcej


2016 – MINI EUROPA Warszawa – XII Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym

Wyniki zawodów:

Klasa brązowa:

2 – Natalka Radecka

Klasa srebrna:

8 – Weronika Ferlin (druga z Polek)

Klasa złota:

5 – Paulinka Gucwa (druga z Polek)
20 – Natalka Raczkowska
26 – Jagoda Klisowska

Czytaj więcej


2016 – Międzynarodowe Zawody w Wiedniu – Hellmut Selbt Memorial

Wyniki zawodów:

4 – Weronika Ferlin

Czytaj więcej


2016 – Ogólnopolskie Zawody o Puchar Dębicy

Wyniki zawodów:

Klasa brązowa:

2 – Natalka Radecka

Klasa srebrna:

2 – Weronika Ferlin
6 – Iwonka Drelich
25 – Zosia Stelmach
27 – Zosia Mach
28 – Karolina Mikulska
30 – Julia Kozak
31 – Emilka Samulska

Klasa złota:

10 – Natalka Raczkowska
22 – Jagoda Klisowska

Klasa Novice Advanced II:

13 – Klaudia Gierczak

Klasa Novice Advanced I – chłopców:

3 – Marek Gierczak

Klasa brązowa młodzieżowa (amator):

4 – Weronika Klimmer

Klasa srebrna młodzieżowa (amator):

3 – Oliwia Gregorczyk

Czytaj więcej


2016 – Ogólnopolskie Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy-Zdroju

Wyniki zawodów:

Klasa brązowa:

1 – Natalka Radecka
6 – Kasia Kośniewska

Klasa srebrna:

1 – Weronika Ferlin
4 – Iwonka Drelich

Klasa złota:

18 – Natalka Raczkowska
21 – Jagoda Klisowska

Klasa złota chłopców:

2 – Marek Gierczak

Klasa novice:

13 – Klaudia Gierczak
16 – Paulinka Gucwa – 16 miejsce (zawodniczka startowała w klasie wyżej ze starszymi dziewczynkami !!)
22 – Hania Mroczkowska

Klasa brązowa – amator:

1 – Weronika Klimmer

Klasa srebrna – amator:

1- Oliwia Gregorczyk

Czytaj więcej


2016 – Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym Mentor Nestle Toruń Cup

Wyniki zawodów:

Klasa srebrna:

6 – Iwona Drelich ( 2 wśród Polek )
7 – Weronika Ferlin ( 3 wśród Polek)

Klasa złota:

9 – Paulina Gucwa ( 3 wśród Polek )

Czytaj więcej


2016 – Zawody Walley Cup w Warszawie

Wyniki Zawodów:

Klasa brązowa:

1 – Weronika Klimmer

Klasa srebrna:

2 – Oliwia Gregorczyk

Czytaj więcej


2015 – Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Wyniki Zawodów:

Kategoria solistów:

10 – Marek Gierczak

Kategoria solistek:

14 – Paulina Hryniewicz
27 – Olga Wróblewska
28 – Paulina Gucwa
44 – Hania Golec

 

Czytaj więcej


2015 – IX Zawody Mikołajkowe w Łodzi

Wyniki Zawodów:

Dzień pierwszy:

Klasa brązowa:

2 – Natalka Radecka
7 – Kasia Kośniewska

Klasa srebrna:

1 – Iwonka Drelich
4 – Weronika Ferlin
26 – Zosia Mach
29 – Karolina Mikulska
30 – Emilka Samulska
33 – Julia Kozak

Klasa złota:

19 – Natalka Raczkowska
34 – Jagoda Klisowska

Klasa Novice I:

16 – Hania Mroczkowska

Klasa Novice II:

4 – Paulina Hryniewicz

Dzień drugi:

Klasa Amatorska (w swoich kategoriach)

1 – Oliwia Gregorczyk

1 – Weronika Klimmer

 

Czytaj więcej


2015 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików” i Puchar Prezydenta Miasta Katowic

Wyniki Zawodów:

Klasa brązowa:

3 – Natalia Radecka (BRĄZOWY MEDAL!)
6 – Kasia Kośniewska

Klasa srebrna:

1 – Iwona Drelich (ZŁOTY MEDAL !)
2 – Weronika Ferlin (SREBRNY MEDAL!)
13 – Emilia Samulska
15 – Zosia Stelmach
16 – Zosia Mach
17 – Karolina Mikulska
23 – Julia Kozak

Klasa złota:

5 – Paulina Gucwa
18 – Natalia Raczkowska
23 – Jagoda Klisowska
3 – Marek Gierczak (BRĄZOWY MEDAL!)

Klasa novice:

17 – Klaudia Gierczak
23 – Hania Mroczkowska
26 – Martyna Kraska

Czytaj więcej


2015 – MMM Południa i Puchar Ziemi Oświęcimskiej

Wyniki Zawodów:

Klasa Srebrna:

3 – Iwona Drelich
4 – Weronika Ferlin
14 – Emilia Samulska
16 – Karolina Mikulska
18 – Zosia Mach
20 – Zosia Stelmach
24 – Julia Kozak

Klasa Złota: 

6 – Paulina Gucwa
16 – Natalia Raczkowska
26 – Jagoda Klisowska

Klasa Złota Chłopców:

2 – Marek Gierczak

Klasa Novice:

7 – Klaudia Gierczak
13 – Hania Mroczkowska

Czytaj więcej


2015 – Opolska Łyżwa

Wyniki Zawodów:

Klasa wstępna solistek

2 – Zofia Mach

4 – Natalia Radecka

5 – Zofia Stelmach

9 – Anna Rucińska

10 – Aleksandra Bardelska

Klasa srebrna amatorów

1 – Oliwia Gregorczyk

Klasa brązowa amatorów

2 – Weronika Klimmer

6 – Marta Cebula

Czytaj więcej


2015 – Mistrzostwa Polski Młodzików w Opolu

Wyniki Zawodów:

Prawo do reprezentowania barw klubowych uzyskali:

Klasa brązowa

Weronika Ferlin

Iwona Drelich

Marek Gierczak

Klasa srebrna

Paulina Gucwa

Magdalena Zych

Klaudia Gierczak

Czytaj więcej


2015 – Memoriał Marii Olszewskiej Lelonkiewicz – Puchar Łodzi

Wyniki Zawodów:

Klasa wstępna

4 – Zofia Stelmach

5 – Zofia Mach

Klasa brązowa

2 – Weronika Ferlin

3 – Iwona Drelich

19 – Emilia Samulska

Klasa srebrna

10 – Magdalena Zych

11 – Natalia Raczkowska

Klasa brązowa młodzieżowiec

2 – Weronika Klimmer

Klasa srebrnej – młodzieżowiec

1 – Oliwia Gregorczyk

Czytaj więcej


2015 – Piąty Piastowski Piruet w Cieszynie

Wyniki Zawodów:

Klasa wstępna

2 – Zofia Mach

3 – Zofia Stelmach

4 – Natalia Radecka

9 – Anna Rucińska

Klasa brązowa

2 – Iwona Drelich

3 – Weronika Ferlin

24 – Emilia Samulska

Klasa brązowa solistów

3 – Marek Gierczak

Klasa srebrnej solistek

10 – Klaudia Gierczak

22 – Natalia Raczkowska

Klasa złota

6 – Magdalena Zych

17 – Hanna Mroczkowska

Czytaj więcej


2015 – Zawody o Puchar Dębicy

Wyniki Zawodów:

Klasa wstępna solistek

2 – Zofia Mach

3 – Zofia Stelmach

5 – Natalia Radecka

Klasa brązowa solistów

2 – Marek Gierczak

Klasa brązowa solistek

3 – Weronika Ferlin

5 – Iwona Drelich

28 – Emilia Samulska

Klasa srebrna solistek

7 – Klaudia Gierczak

10 – Paulina Gucwa

26 – Natalia Raczkowska

Klasa młodzieżowiec

Klasa brązowa

1 – Weronika Klimmer

Klasa srebrna

2 – Oliwia Gregorczyk

Czytaj więcej


2015 – Walley Cup Warszawa

Wyniki Zawodów:

Klasa młodzieżowiec (klasa brązowa)

2 – Weronika Klimmer

Klasa młodzieżowiec (klasa srebrna)

2 – Oliwia Gregorczyk

Czytaj więcej


2014 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Katowicach (Eliminacje Pucharu Polski)

Wyniki Zawodów:

Klasa brązowa solistów

2 – Marek Gierczak

Klasa brązowa solistek

2 – Weronika Ferlin

5 – Iwona Drelich

Klasa srebrna solistek

5 – Klaudia Gierczak

6 – Paulina Gucwa

20 – Natalia Śleziona

21 – Natalia Raczkowska

Czytaj więcej


2014 – Zawody Mikołajkowe w Łodzi

Wyniki Zawodów:

Klasa wstępna

2 – Zofia Stelmach

3 – Natalia Radecka

7 – Zofia Mach

Klasa brązowa solistek

2 – Weronika

3 – Iwona Drelich

20 – Emilia Samulska

Klasa srebrna

Paulina Gucwa

Natalia Śleziona

Natalia Raczkowska

Czytaj więcej


2014 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Oświęcimu

Wyniki Zawodów:

Klasa brązowa solistów

2 – Marek Gierczak

Klasa brązowa solistek

3 – Weronika Ferlin

4 – Iwona Drelich

Klasa srebrna

3 – Magdalena Zych

7 – Paulina Gucwa

14 – Klaudia Gierczak

16 – Natalia Raczkowska

20 – Natalia Śleziona

Czytaj więcej


2013 – Trzeci Piastowski Piruet w Cieszynie

Wyniki Zawodów:

Klasa solistek

2 – Klaudia Gierczak (najpiękniejszy piruet)

4 – Magdalena Zych

8 – Oliwia Zięba

12 – Julia Michalska

14 – Paulina Gucwa

20 – Natalia Raczkowska

28 – Nikola Urbańczyk

33 – Natalia Śleziona

Klasa solistów

Klasa brązowa

4 – Marek Gierczak

Klasa wstępnej solistek

1 – Iwonka Drelich (statuetkę za najpiękniejszy piruet)

Czytaj więcej


2012 – II Eliminacje do Pucharu Polski Młodzików – Katowice

Wyniki Zawodów:

Klasa solistek

1 – Magdalena Zych

2 – Klaudia Gierczak

Klasa solistów

4 – Marek Gierczak

Czytaj więcej


2012 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Oświęcim

Wyniki Zawodów:

Klasa brązowa solistek

3 – Klaudia Gierczak

Klasa brązowa solistów

3 – Marek Gierczak

Klasa najmłodsi

1 – Iwonka Drelich

Czytaj więcej


2012 – MINIEUROPA – Warszawski Torwar

Wyniki Zawodów:

Klasa wstępna solistek (2005)

1 – Paulina Gucwa

Czytaj więcej


2012 – Katowice – Puchar SPIN

Wyniki Zawodów:

Klasa wstępna

1 – Klaudia Gierczak

6 – Oliwia Zięba

8 – Julia Michalska

Klasa wstępna solistek (2005)

1 – Paulina Gucwa

Klasa wstępna solistów (2005)

3 – Marek Gierczak

Czytaj dalej


2012 – Opolska Łyżwa

Wyniki Zawodów:

Klasa brązowa

12 – Marta

14 – Michalina

Klasa najmłodszych

Klasa solistów

1 – Marek Gierczak

Klasa solistek

1 – Iwonka Drelich

Klasa wstępna solistek (2005)

1 – Paulina Gucwa

5 – Natalia Raczkowska

6 – Nikola Urbańczyk

8 – Wiktoria Haczkiewicz

Klasa wstępna solistek (2004)

1- Magda Zych (jako jedyna zaprezentowała podwójnego salchofa)

3 – Klaudia Gierczak

4 – Oliwia Zięba IV

5 – Jagoda Białek

6 – Julka Michalska

Czytaj więcej


2012 – Puchar Polski Młodzików w Krakowie

Wyniki Zawodów:

Klasa solistek

1 – Paulina Gucwa, Mistrz Polski!

12 – Wiktoria Haczkiewicz

14 – Natalia Raczkowska

15 – Nikola Urbańczyk

16 – Iwonka Drelich

Klasa solistów

6 – Marek Gierczak

Klasa starsza

4 – Klaudia Gierczak

8 – Magdalena Zych

13 – Oliwia Zięba

15 – Jagoda Białek

17 – Julia Michalska

Czytaj więcej


2012 – Drugi Piastowski Piruet w Cieszynie

Wyniki Zawodów:

Klasa wstępna solistów

4 – Marek Gierczak

Klasa wstępnej solistek (rocznik 2005)

2 – Paulina Gucwa
7 – Natalia Raczkowska
8 – Iwonka Drelich
11 – Wiktoria Haczkiewicz

Klasa wstępna solistek (rocznik 2004)

2 – Klaudia Gierczak
3 – Magdalena Zych
8 – Oliwia Zięba
13 – Jagoda Białek
15 – Julka Michalska

Czytaj więcej


2012 – Puchar Łodzi, Memoriał Marii Olszewskiej – Lelonkiewicz

Wyniki Zawodów:

Solistki 2005

3 – Paulina Gucwa

Czytaj więcej


2011 – Zawody Mikołajkowe – Łódź

Wyniki Zawodów:

5-6 Latki

1 – Iwonce Drelich
2 – Paulina Gucwa
3 – Nikola Urbańczyk
9 – Natalia Raczkowska

7 Latki

3 – Klaudia Gierczak zajęła
4 – Jagoda Bialek
5 – Magdalena Zych

12 Latki

11 – Hanna Mroczkowska

Czytaj więcej


2011 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Oświęcim. II eliminację do Mistrzostw Polski Młodzików

Wyniki Zawodów:

1 – Klaudia Gierczak

3 – Magda Zych

8 – Jagoda Białek

10 – Oliwia Zięba

12 – Paulina Gucwa

15 – Nikola Urbańczyk

16 – Julia Michalska

Soliści Klasa wstępna:

6 – „Luke Skywalker” czyli Marek Gierczak

Solistki Klasa brązowa

15 – Hania Mroczkowska

Czytaj więcej


2011 – Puchar Prezydenta Miasta Opola. Eliminacja do Pucharu Polski Młodzików

Wyniki Zawodów:

Solistki klasa wstępna:

1 – Magdalena Zych

3 – Klaudia Gierczak

7 – Jagoda Białek

8 – Paulina Gucwa

14 – Nikola Urbańczyk

16 – Oliwia Zięba

19 – Julia Michalska

27 – Iwona Drelich

28 – Natalia Raczkowska

41 – Wiktoria Haczkiewicz

Soliści Klasa wstępna:

2 – Marek Gierczak

Solistki Klasa brązowa:

13 – Hanna Mroczkowska

Czytaj więcej