O Nas

MISJA KLUBU PIRUETTE – OPOLE

Misją Klubu „Piruette Opole” jest stwarzanie jak najlepszych warunków do szkolenia dzieci i młodzieży w jeździe figurowej na lodzie. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości zróżnicowanych treningów, tak by wspierać i rozwijać potencjał każdego z zawodników. Stawiamy na wysoki rozwój umiejętności łyżwiarskich poprzez fachowe treningi, niejednokrotnie prowadzone w formie zabawy. Jesteśmy trzecim w Polsce Klubem, w którym trenowana jest jazda synchroniczna na lodzie, skupiająca w swoich szeregach odznaczonych solistów i solistki jak i amatorów i pasjonatów. Naszą misją i głównym celem jest wychowywanie dzieci i młodzieży w duchu sportowej rywalizacji oraz kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez sport.


Krótko o nas

Jesteśmy uczniowskim klubem łyżwiarstwa figurowego szkolącym głównie dzieci i młodzież w jeździe figurowej na lodzie. Łyżwiarstwo figurowe jest bardzo widowiskową dyscyplina sportową na stałe goszczącą w kalendarzu olimpiad zimowych. Od wieków ślizganie się na zamarzniętych nawet kałużach i bez profesjonalnego sprzętu bawiło ludzi. Łączy w sobie wiele elementów takich jak taniec, grację, balet i akrobatykę. Zawodnicy naszego klubu odnoszą sukcesy na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach. W zeszłym sezonie mieliśmy 2 zawodniczki w pierwszej dziesiątce mistrzostw polski , oraz drugie miejsce w niezwykle widowiskowych zawodach jazdy synchronicznej.


Do ludzi dobrej woli, sponsorów

Reklama własnej firmy, wsparcie innych i jednoczesne obniżenie nie tylko podatku dochodowego, ale i VAT-u? Możliwe, jeżeli zostaniesz sponsorem. Jeśli sponsoring będzie dobrze przemyślany, faktyczny koszt po stronie przedsiębiorcy może być mniejszy prawie o połowę od wydanej kwoty – wynika z szacunków Twojego Księgowego!

Jako uczniowski klub sportowy borykamy się w dzisiejszych czasach z problemami finansowymi. W niewielkim stopniu wspierani przez miasto, szukamy sposobów na finansowanie instruktorów i trenerów dla naszego klubu, wyposażenia, wyjazdów na zawody i urozmaicenia dzieciom treningów.
Jesteśmy również organizatorem ogólnopolskich zawodów w łyżwiarstwie figurowym „ OPOLSKA ŁYŻWA” na stałe goszczącego w kalendarzu imprez Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego. W zeszłym roku na zawodach w Opolu gościliśmy ponad 120 zawodników z całej Polski.
Zwracamy się do wszystkich, którym nie jest obojętny rozwój dzieci z naszego regionu. Potrzebujemy wsparcia finansowego, aby móc spełnić misję jaką sobie narzuciliśmy. Liczy się najmniejsza nawet suma.
W zamian możemy zaoferować reklamę na naszej stronie www, reklamę na bandach lodowiska, na koszulkach i bluzach treningowych zawodników.
W sprawie sponsoringu prosimy o kontakt z Panią Katarzyna Gucwa: 502 127 137.