Sponsoring

Prezentacja – Slajdy
( Następny slajd po wciśnięciu przycisku strzałki na klawiaturze lub kliknięciu myszką )


Reklama własnej firmy, wsparcie innych i jednoczesne obniżenie nie tylko podatku dochodowego, ale i VAT-u? Możliwe, jeżeli zostaniesz sponsorem. Jeśli sponsoring będzie dobrze przemyślany, faktyczny koszt po stronie przedsiębiorcy może być mniejszy prawie o połowę od wydanej kwoty – wynika z szacunków Twojego Księgowego!

Jako uczniowski klub sportowy borykamy się w dzisiejszych czasach z problemami finansowymi. W niewielkim stopniu wspierani przez miasto, szukamy sposobów na finansowanie instruktorów i trenerów dla naszego klubu, wyposażenia, wyjazdów na zawody i urozmaicenia dzieciom treningów.
Jesteśmy również organizatorem ogólnopolskich zawodów w łyżwiarstwie figurowym „ OPOLSKA ŁYŻWA” na stałe goszczącego w kalendarzu imprez Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego. W zeszłym roku na zawodach w Opolu gościliśmy ponad 120 zawodników z całej Polski.
Zwracamy się do wszystkich, którym nie jest obojętny rozwój dzieci z naszego regionu. Potrzebujemy wsparcia finansowego, aby móc spełnić misję jaką sobie narzuciliśmy. Liczy się najmniejsza nawet suma.
W zamian możemy zaoferować reklamę na naszej stronie www, reklamę na bandach lodowiska, na koszulkach i bluzach treningowych zawodników.
W sprawie sponsoringu prosimy o kontakt z Panią Katarzyna Gucwa: 502 127 137.

Dofinansowania


Projekty współfinansowane przez Ministerstwa Sportu i Turystyki

„Nauka jazdy na łyżwach oraz doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach dla uczniów klas I-III”

Czytaj więcej


Fundacja Partnerstwo

Możecie Państwo zacząć wspierać nasz Klub przekazując 1% swojego podatku dochodowego!
Wystarczy w części:

H. pozycja nr 124. Numer KRS: 0000197334 i pozycja 126: Cel szczegółowy: UIKŁF Piruette Opole ul. Zapolskiej 17 45-353 Opole
Czytaj więcej

Tylko dzięki Państwa wsparciu finansowemu i silnej woli naszych trenerów dajemy dzieciom uśmiech na twarzy i szkolimy mistrzów za co bardzo dziękujemy.